Wygodne apartamenty w Wilanowie

Wilanów to jedna z dzielnic Warszawy. Jest tutaj cicho i spokojnie. Nic więc dziwnego, że jest to dzielnica bardzo chętnie wybierana jako miejsce do życia. W efekcie deweloper Wilanów realizuje tutaj wiele inwestycji.

Deweloper w Wilanowie – jakie mieszkania oferuje?

Deweloper Wilanów proponuje apartamenty, które zlokalizowane są w wielorodzinnych, ale kameralnych budynkach. Apartamenty, które proponuje deweloper Wilanów mieszczą się w budynkach trzykondygnacyjnych. Inwestycja, którą realizuje Wilanów deweloper wyróżnia się designem i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Proponowane apartamenty znajdują się na osiedlu, które jest świetnie zagospodarowane i posiada mocno rozwiniętą infrastrukturę dodatkową. Mieszkania, które buduje Wilanów deweloper mają bardzo zróżnicowaną powierzchnię. Oznacza to, że każdy na pewno znajdzie apartament na miarę swoich potrzeb.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć mieszkańcy?

Wilanów deweloper wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Apartamenty mają metraż od 40,25 do 98,92 m2. Wszystkie niezależnie od metrażu posiadają loggie. Do niektórych apartamentów przynależy ogródek. Każdy lokal charakteryzuje się funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzenią, dzięki czemu jest łatwy w urządzaniu. Na osiedlu znajdą się rowerownie, miejsca do ładowania elektrycznych samochodów, bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców będzie też podziemna hala garażowa oraz ciekawie urządzona strefa relaksu.