Dlaczego warto zdecydować się na auto w abonamencie?

Wynajem długoterminowy aut jest stosunkowo nową usługą na rynku finansowania samochodów. Rozwiązanie to ma bardzo wiele zalet. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób interesuje wynajem długoterminowy aut.  

Jakie zalety ma wynajem długoterminowy aut?

Wynajem długoterminowy aut to oferta adresowana przede wszystkim dla firm. Rozwiązanie to umożliwia korzystanie z nowego samochodu bez konieczności odkupowania go na własność po zakończeniu umowy. W ramach miesięcznej raty przedsiębiorcy mają zapewnionych szereg usług dodatkowych. Nie muszą martwić się o wymianę opon, ubezpieczenie czy serwis.

Auta na abonament to z kolei oferta długoterminowego wynajmu adresowana do osób fizycznych. Auta na abonament to rodzaj wynajmu długoterminowego. Oznacza to, że auta na abonament maję te same zalety, co wynajem długoterminowy.

Jakie auta są do wynajęcia?

Flota pojazdów firm oferujących wynajem długoterminowy jest bardzo rozbudowa i obejmuje auta popularnych marek. Proponowany jest między innymi wynajem długoterminowy BMW.

Wynajem długoterminowy BMW to usługa dostępna dla firm i klientów indywidualnych. Umowa na wynajem długoterminowy BMW może zostać podpisana na okres od 12 do 60 miesięcy. Klienci, którzy zdecydują się podpisać umowę na najem długoterminowy BMW po jej zakończeniu nie muszą odkupować auta. Najem długoterminowy BMW jest rozwiązaniem bardzo komfortowym. Nic więc dziwnego, że najem długoterminowy BMW bądź samochodów innych marek cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.