Wysokiej klasy sprzęt medyczny

Sklep medyczny to miejsce, w którym szpitale, przychodnie i inne placówki medyczne mogą zaopatrywać się w wysokiej klasy sprzęt medyczny.

Jaka jest oferta sklepu medycznego?

Sprzęt medyczny, który oferuje sklep medyczny pochodzi wyłącznie od najlepszych krajowych i zagranicznych producentów. Sprzęty medyczne posiadają wszystkie wymagane przepisami prawa atesty i certyfikaty. Urządzenia medyczne posiadają również niezbędne oznaczenia, w tym także znak CE. Sprzęt lekarski oraz sprzęt szpitalny, który posiada znak CE jest zgodny z przepisami Unii Europejskiej.

Urządzenia medyczne, które dostępne są w sprzedaży przeznaczone są zarówno do wykonywania badań diagnostycznych, leczenia, jak i do rehabilitacji. Urządzenia medyczne są niezbędnym elementem wyposażenia przychodni, szpitali, gabinetów lekarskich. Dobrej jakości sprzęt lekarski jest wykonany bardzo precyzyjnie z najlepszych materiałów. Dzięki temu sprzęt lekarski jest niezawodny w działaniu. Tak samo wykonany jest wysokiej jakości sprzęt szpitalny.

Sprzęt medyczny dla przychodni i oddziałów szpitalnych

Proponowany przez sklep medyczny sprzęt szpitalny jest nowoczesny, bezpieczny i trwały. Oferta sklepu jest bardzo bogata, dzięki temu można w nim kupić sprzęt, który znajduje zastosowanie na różnych oddziałach szpitalnych i w gabinetach lekarskich różnych specjalności. Sklep medyczny w swojej ofercie ma między innymi aparaty USG, łóżka medyczne, aparaty EKG, kardiomonitory. Proponuje także wyposażenie gabinetów fizjoterapeutycznych oraz sprzęt do rehabilitacji.