Szerokie możliwości wykorzystania blach perforowanych i siatek.

Stal jest materiałem wykorzystywanym do produkcji bardzo różnych przedmiotów. Znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, budownictwie, architekturze.

Po co dziurkować blachę?

Perforacja blachy polega na wykonaniu w niej otworów. Perforacja blachy sprawia, że zwykła blacha staje się materiałem, który może mieć bardzo wiele zastosowań. Co więcej, perforacja blachy odznacza się atrakcyjnym wyglądem i może zostać wykorzystana na przykład na elewacje budynków.

Producent blach perforowanych dysponuje bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym. Dzięki temu producent blach perforowanych ma możliwość wykonania otworów o różnych kształtach i wielkościach. Ponadto może wykonać je nie tylko w zwykłej stali, ale także kwasoodpornej, aluminiowej czy miedzianej. Są sytuacje, w których producent blach perforowanych wykonuje perforacje także w blachach powierzonych przez klienta.

Jakie produkty można kupić?

Blacha perforowana to tylko skromna część asortymentu. Z uwagi na to, że producent blach zgrzewanych to jednocześnie producent siatek zgrzewanych, klienci mają możliwość zakupienia w jednym miejscu również siatek zgrzewanych o wielu możliwościach wykorzystania. Standardowo producent siatek zgrzewanych oferuje siatki o oczkach prostokątnych. Producent siatki cięto ciągnionej proponuje siatkę, która jest bardzo odporna na korozję.

Siatki, które na w ofercie producent siatki cięto ciągnionej spełniają wszystkie normy. Mogą być stosowane w różnych, nawet bardzo trudnych warunkach.