Świnoujście – miasto idealne także na zimowy urlop

Świnoujście to miasto, które położone jest na trzech dużych wyspach (Wolin, Uznam, Karsibór) i i kilkudziesięciu mniejszych. Miasto zostało zbudowane nad cieśniną Świna i Morzem Bałtyckim. Każdego roku w letnie miesiące jest odwiedzany przez bardzo wielu osób. Świnoujście dysponuje bardzo bogatą infrastrukturą hotelową. Na liście obiektów hotelowych znajduje się hotel Świnoujście.

Jaką ofertę przygotował hotel?

Hotel Świnoujście to nowy, nowocześnie zaprojektowany apartamentowiec. Goście, którzy wybiorą hotel Świnoujście mogą w nim liczyć na pokoje na wynajem odznaczające się podwyższonym standardem. Osoby, które wybiorą pokoje na wynajem w Świnoujściu i przyjadą do tego miasta własnym samochodem, nie muszą się martwić, że nie będą miały go gdzie zostawić. Hotel SPA oddaje do dyspozycji gości obszerny parking. Apartamenty Świnoujście mają bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny.

Czy w hotelu mogą zatrzymać się wszyscy chętni?

Apartamenty Świnoujście to rozwiązanie dla każdego. Hotel SPA oferuje apartamenty Świnoujście, których wystrój i dodatkowe udogodnienia zachwycą każdego. Sauna, basen, Wi-Fi to tylko część z udogodnień, na które mogą liczyć goście. Hotel SPA jest świetnie przygotowany na przyjęcie nie tylko dorosłych gości. Mile widziane są rodziny z dziećmi. W niektórych apartamentach mogą zamieszkać goście ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Apartamenty w Świnoujściu to całoroczne obiekty o bardzo wysokim standardzie. Z powodzeniem można w nich spędzić nawet zimowy weekend.