Po co potrzebne jest oświetlenie awaryjne?

Oświetlenie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia wszystkich wnętrz niezależnie od ich charakteru. W pomieszczaniach użyteczności publicznej, zakładach przemysłowych, szkołach, hotelach i innego rodzaju obiektach niezbędne są między innymi lampy awaryjne.

Do czego służą oprawy awaryjne?

Oświetlenie awaryjne stosowane jest w miejscach, w których przebywa dużo ludzi. W miejscach tych może dojść do wystąpienia czynników zagrażających zdrowiu i życiu. Oświetlenie awaryjne zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju dzieli się na zapasowe i ewakuacyjne. Oprawa awaryjna musi być zaprojektowana w taki sposób, aby mogła działać wtedy, gdy przestają działać inne źródła światła. Wysokiej jakości oprawa awaryjna musi być jednocześnie wydajna i ekonomiczna. Tylko taka oprawa awaryjna zapewni długą funkcjonalność w sytuacji awarii zasilania.

Jakie są rodzaje opraw?

Oprawy awaryjne LED, które proponuje producent oświetlenia z dużym doświadczeniem wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Klienci mogą wybrać oprawy awaryjne LED natynkowe lub podtynkowe. Ponadto producent oświetlenia ma w ofercie oprawy awaryjne LED, które mogą być montowane wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Lampy awaryjne zostały wykonane w oparciu o nowoczesne technologie. To gwarancja, że lampy awaryjne będą naprawdę bardzo żywotne.

Oprawy awaryjne, które proponuje producent oświetlenia to produkty bardzo wysokiej jakości. Wykonane z wykorzystaniem techniki LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska.