Nowoczesne apartamenty w Wilanowie

Wilanów to cicha, spokojna i bardzo zielona dzielnica Warszawy. Powstaje tutaj wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Deweloper Wilanów proponuje apartamenty, które na pewno spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Deweloper w Wilanowie – jak wygląda inwestycja?

Deweloper Wilanów proponuje apartamenty, które zlokalizowane są w kameralnych, trzykondygnacyjnych budynkach. Każdy z budynków powstaje z nowoczesnych, wysokiej jakości materiałów. Nabywcom deweloper Wilanów proponuje apartamenty o powierzchni od 40,25 do 98,92 m2. Każdy apartament posiada loggię, a do tych na parterze przynależy ogródek.

Każdy apartament, którego sprzedaż proponuje Wilanów deweloper został bardzo funkcjonalnie zaprojektowany. Nieruchomość posiada podziemny parking oraz miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. Z myślą o miłośnikach jednośladów Wilanów deweloper zaprojektował też bezpieczne miejsca do przechowywania rowerów. Jest też strefa relaksu.

Dlaczego właśnie Wilanów?

Wilanów nie bez powodu cieszy się dużą popularnością. Jak już wspominaliśmy, dzielnica jest spokojna i zielona. Jest to też bardzo bezpieczna dzielnica Warszawy. Doskonale działa tutaj również komunikacja miejska. Kupując apartamenty, które proponuje deweloper nie trzeba się martwić tym, że dojazd do pracy zajmie mnóstwo czasu. Teren osiedla, na którym znajdują się apartamenty na sprzedaż jest ogrodzony i monitorowany. W dzielnicy znajdują się żłobki, przedszkola, sklepy. Apartamenty są wygodne, przytulne i bardzo nowoczesne.