Narzędzia i sprzęt dla podologów

Podologia zajmuje się zarówno kosmetologią, jak i profilaktyką oraz leczeniem stóp. Wykonywane przez podologa zabiegi są bardzo różnorodne. Do ich wykonania niezbędne są specjalistyczne narzędzia podologiczne oraz odpowiedni sprzęt. Niektóre z nich wykorzystywane są wyłącznie przez podologów. Są też wśród nich również takie narzędzia podologiczne, które mogą przydać się także w gabinecie manikiurzystki i pedikiurzystki.

Narzędzia podologiczne do profilaktyki i leczenia stóp

Asortyment, który przygotował sklep podologiczny jest bardzo zróżnicowany. Narzędzia podologiczne dostępne w tym sklepie umożliwiają wykonywanie zabiegów, które pozwalają pacjentom pozbyć się modzeli, wrastających paznokci czy nagniotków. Wszystkie narzędzia, które oferuje sklep podologiczny pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Do ich wykonania wykorzystane zostały wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały w najlepszym gatunku.

Kompleksowe wyposażenie gabinetów podalogicznych

Profesjonalne narzędzia podologiczne stanowią tylko cześć oferty, którą przygotował sklep dla podologa. Sklep oferuje również wyposażenie gabinetu podologicznego.

Wybierając specjalistyczny sklep dla podologa można w jednym miejscu skompletować pełne wyposażenie gabinetu podologicznego. Istotną część oferty stanowią fotele kosmetyczne zaprojektowane tak, aby mogły stanowić wyposażenie gabinetu podologicznego lub kosmetycznego. W ofercie dostępne są także profesjonalne fotele przeznaczone wyłącznie dla podologów. W asortymencie nie zabrakło wanien do pedicure, masażerów i lamp polimeryzacyjnych.