Długoterminowy najem samochodów dla firm i osób prywatnych

Form finansowania samochodów jest obecnie naprawdę wiele. Jedną z nich jest wynajem długoterminowy aut. Usługa ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Okazało się bowiem, że wynajem długoterminowy aut jest rozwiązaniem, które ma mnóstwo zalet.

Kto może zdecydować się na wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy aut to oferta adresowana dla firm i osób prywatnych. Auta na abonament są bardzo korzystnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą obniżać swojej zdolności kredytowej.  Co więcej, auta na abonament najczęściej można otrzymać bez konieczności wpłacania wkładu własnego. Auta na abonament są więc rozwiązaniem korzystnym dla osób, które nie są w stanie takiego wkładu zgromadzić.

Firmy, które specjalizują się w wynajmowaniu samochodów współpracują z rzetelnymi dealerami, auta nie posiadają więc żadnych usterek i ukrytych wad. Formalności związane z podpisaniem umowy przebiegają sprawnie i szybko.

Jakie samochody są wynajmowane?

Wynajmowane są bardzo różne samochody, także marek, które uważane są za prestiżowe i luksusowe. Możliwy jest między innymi wynajem BMW.

Wynajem BMW oznacza możliwość korzystania z samochodu na bardzo dogodnych warunkach. Umowa na wynajem długoterminowy BMW może zostać zawarta na 12 – 60 miesięcy. Decydując się na wynajem długoterminowy BMW najemca płaci jedynie comiesięczną ratę. Firma oferująca najem długoterminowy BMW zapewnia pakiet usług dodatkowych. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na najem długoterminowy BMW mogą wliczyć ratę w koszt uzyskania przychodu.