Lista wolontariuszy

Publiczna lista wolontariuszy

Dlaczego warto zostać wolontariuszem?

Wolontariat jest wspaniałą szansą na zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności oraz na poznanie ciekawych ludzi. Warto zostać wolontariuszem z wielu powodów. Dzięki pomocy innych możemy poznawać nowe wartości, stać się lepszymi ludźmi i nauczyć się zupełnie inaczej patrzeć na świat. Wolontariat służy pomocą innym, dzięki różnego rodzaju zbiórkom i akcjom można pomóc bliźniemu i jednocześnie czuć satysfakcje z tego dobrego uczynku. Uwrażliwia na potrzeby drugiego człowieka.

Kto może zostać wolontariuszem?

Każda osoba pełnoletnia, która identyfikuje się z celami Fundacji im. Św. Kazimierza Królewicza, ma czas i energię oraz chęć pomocy.

Jak zostać wolontariuszem Fundacji im. Św. Kazimierza królewicza?

Zachęcamy do wypełnienia zgłoszenia na wolontariusza lub przysyłania krótkiej informacji o sobie

• dlaczego chciałbyś współpracować właśnie z nami?
  • ile czasu w ciągu miesiąca możesz poświęcić na pracę na rzecz fundacji?
  • w jakim temacie lub projekcie chciałbyś uczestniczyć?