Fundusze Fundacji

Środki, które trafiają na konto Fundacji, są przypisywane do jednego z 7 Funduszy.

Fundusz nr 1 – ogólny (środki wpłacane bez zadeklarowanego celu lub na cele niewyszczególnione w innych funduszach)
      Fundusz nr 2 – działalności charytatywnej (środki wpłacane m.in. na świadczenie pomocy społecznej i działalność charytatywną)
      Fundusz nr 3 – sportu i turystyki (środki wpłacane m.in. na promocję sportu i turystyki, w tym na organizację wycieczek)
      Fundusz nr 4 – oświaty i nauki (środki wpłacane m.in. na działalność edukacyjną, stypendia, a także na organizację letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci)